Tarihçemiz
Untitled 1
ALİHANSOY / KURUMSAL

Alihansoy Trans Uluslararası Nakliyat San. Ve Tic. Ltd.Şti., 2002 yılından itibaren faaliyet göstermeye başlamıştır. Yaklaşık olarak 13 yıllık deneyime sahip olan firmamız, Kasım Alihansoy tarafından kurulmuştur. 2013 yılında “Alihansoy Düğün Sarayı” tesisini Mardin’e kazandırmış yeni iş istihdamına imza atmıştır. Kuruluşun itibaren inşaat, petrolcülük sektöründe geniş iş deneyime sahip olan Alihansoy, şehir merkezinden 3 Km uzaklıkta bulunmaktadır.

Alihansoy Group, imza attığı projelerden “Alihansoy Plazaları” , “Alihansoy Düğün Sarayı”  “Alihansoy Petrol ve Dinlenme Tesisleri” ile iş tecrübesini zirvede tutmaktadır.


ALİHANSOY / VİZYONUMUZ
2020 yılında Mardin genelinde tek noktada en çok istihdam sağlayan ve yeni tesisler kazandıran kuruluş olmak.

 

ALİHANSOY / MİSYONUMUZ
Yenilikçi, çevreci ve teknolojik imkanlardan faydalanarak en görsel şekilde sunmak ve müşterilerimizin mutlu ayrılması, son derece modern yerleri inşa etmek.


ALİHANSOY / MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTASI
Alihansoy Trans Uluslararası Nakliyat San. Ve Tic. Ltd.Şti., olarak, müşteri istek ve önerilerinin müşteri profili ayrımı yapmaksızın her kanaldan taleplerini (e-posta, alihansoy.com.tr, telefon, faks, sosyal medya) rahatlıkla iletilebildiği, izlenilebilir, mükemmel müşteri deneyimini yaşatmayı ana ilke olarak kabul etmiş, müşteri odaklı bir yaklaşımı benimsemekteyiz.


Saygılarımla,

Kasım ALİHANSOY

Yönetim Kurulu Başkanı


TİCARİ BİLGİLER

TİCARİ ÜNVANI : ALİHANSOY TRANS ULUSLAR ARASI NAKLİYAT SAN.TİC.ŞTİ.
VERGİ DAİRESİ : MARDİN
VERGİ NUMARASI : 053 049 3440
ADRES : MİDYAT YOLU 3.KM ÇEVİK KUVVET YANI - ARTUKLU / MARDİN
TELEFON : +90 482 212 44 44
FAKS : +90 482 212 44 41